Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa18:22
Opacka18:24
Subisława18:26
Pomorska - Osiedle18:27
Pomorska18:29
Piastowska18:30
Czerwony Dwór18:32
Bora Komorowskiego18:33
Kołobrzeska18:35
Zaspa18:37
Startowa18:38
Jana Pawła II18:39
Żwirki i Wigury
 
18:40
0 min.
 
Bajana18:411 min.
 
Legionów18:433 min.
 
Plac Komorowskiego18:455 min.
 
Mickiewicza18:477 min.
 
Reja18:488 min.
 
Wyspiańskiego18:5010 min.
 
Opera Bałtycka18:5313 min.
 
Traugutta18:5414 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:5515 min.
 
Chodowieckiego18:5616 min.
 
Brama Oliwska18:5717 min.
 
Dworzec Główny18:5919 min.
 
Brama Wyżynna19:0222 min.
 
Śródmieście SKM19:0424 min.
 
Pohulanka19:0626 min.
 
Odrzańska19:0727 min.
 
Chałubińskiego19:0929 min.
 
Sikorskiego19:1131 min.
 
Cieszyńskiego19:1333 min.
 
Cebertowicza19:1434 min.
 
Wilanowska19:1636 min.
 
Przemyska19:1838 min.
 
Płocka19:1939 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:2141 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy