Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa16:48
Opacka16:50
Subisława16:52
Pomorska - Osiedle16:53
Pomorska16:55
Piastowska16:56
Czerwony Dwór16:58
Bora Komorowskiego16:59
Kołobrzeska17:01
Zaspa17:03
Startowa17:04
Jana Pawła II17:05
Żwirki i Wigury
 
17:06
0 min.
 
Bajana17:071 min.
 
Legionów17:093 min.
 
Plac Komorowskiego17:115 min.
 
Mickiewicza17:137 min.
 
Reja17:148 min.
 
Wyspiańskiego17:1610 min.
 
Opera Bałtycka17:1913 min.
 
Traugutta17:2014 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:2115 min.
 
Chodowieckiego17:2216 min.
 
Brama Oliwska17:2317 min.
 
Dworzec Główny17:2519 min.
 
Brama Wyżynna17:2822 min.
 
Śródmieście SKM17:3024 min.
 
Pohulanka17:3226 min.
 
Odrzańska17:3327 min.
 
Chałubińskiego17:3529 min.
 
Sikorskiego17:3731 min.
 
Cieszyńskiego17:3933 min.
 
Cebertowicza17:4034 min.
 
Wilanowska17:4236 min.
 
Przemyska17:4438 min.
 
Płocka17:4539 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:4741 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy