Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa16:08
Opacka16:10
Subisława16:12
Pomorska - Osiedle16:13
Pomorska16:15
Piastowska16:16
Czerwony Dwór16:18
Bora Komorowskiego16:19
Kołobrzeska16:21
Zaspa16:23
Startowa16:24
Jana Pawła II16:25
Żwirki i Wigury
 
16:26
0 min.
 
Bajana16:271 min.
 
Legionów16:293 min.
 
Plac Komorowskiego16:315 min.
 
Mickiewicza16:337 min.
 
Reja16:348 min.
 
Wyspiańskiego16:3610 min.
 
Opera Bałtycka16:3913 min.
 
Traugutta16:4014 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:4115 min.
 
Chodowieckiego16:4216 min.
 
Brama Oliwska16:4317 min.
 
Dworzec Główny16:4519 min.
 
Brama Wyżynna16:4822 min.
 
Śródmieście SKM16:5024 min.
 
Pohulanka16:5226 min.
 
Odrzańska16:5327 min.
 
Chałubińskiego16:5529 min.
 
Sikorskiego16:5731 min.
 
Cieszyńskiego16:5933 min.
 
Cebertowicza17:0034 min.
 
Wilanowska17:0236 min.
 
Przemyska17:0438 min.
 
Płocka17:0539 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:0741 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy