Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa15:28
Opacka15:30
Subisława15:32
Pomorska - Osiedle15:33
Pomorska15:35
Piastowska15:36
Czerwony Dwór15:38
Bora Komorowskiego15:39
Kołobrzeska15:41
Zaspa15:43
Startowa15:44
Jana Pawła II15:45
Żwirki i Wigury
 
15:46
0 min.
 
Bajana15:471 min.
 
Legionów15:493 min.
 
Plac Komorowskiego15:515 min.
 
Mickiewicza15:537 min.
 
Reja15:548 min.
 
Wyspiańskiego15:5610 min.
 
Opera Bałtycka15:5913 min.
 
Traugutta16:0014 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:0115 min.
 
Chodowieckiego16:0216 min.
 
Brama Oliwska16:0317 min.
 
Dworzec Główny16:0519 min.
 
Brama Wyżynna16:0822 min.
 
Śródmieście SKM16:1024 min.
 
Pohulanka16:1226 min.
 
Odrzańska16:1327 min.
 
Chałubińskiego16:1529 min.
 
Sikorskiego16:1731 min.
 
Cieszyńskiego16:1933 min.
 
Cebertowicza16:2034 min.
 
Wilanowska16:2236 min.
 
Przemyska16:2438 min.
 
Płocka16:2539 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:2741 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy