Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa14:08
Opacka14:10
Subisława14:12
Pomorska - Osiedle14:13
Pomorska14:15
Piastowska14:16
Czerwony Dwór14:18
Bora Komorowskiego14:19
Kołobrzeska14:21
Zaspa14:23
Startowa14:24
Jana Pawła II14:25
Żwirki i Wigury
 
14:26
0 min.
 
Bajana14:271 min.
 
Legionów14:293 min.
 
Plac Komorowskiego14:315 min.
 
Mickiewicza14:337 min.
 
Reja14:348 min.
 
Wyspiańskiego14:3610 min.
 
Opera Bałtycka14:3913 min.
 
Traugutta14:4014 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:4115 min.
 
Chodowieckiego14:4216 min.
 
Brama Oliwska14:4317 min.
 
Dworzec Główny14:4519 min.
 
Brama Wyżynna14:4822 min.
 
Śródmieście SKM14:5024 min.
 
Pohulanka14:5226 min.
 
Odrzańska14:5327 min.
 
Chałubińskiego14:5529 min.
 
Sikorskiego14:5731 min.
 
Cieszyńskiego14:5933 min.
 
Cebertowicza15:0034 min.
 
Wilanowska15:0236 min.
 
Przemyska15:0438 min.
 
Płocka15:0539 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:0741 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy