Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa13:48
Opacka13:50
Subisława13:52
Pomorska - Osiedle13:53
Pomorska13:55
Piastowska13:56
Czerwony Dwór13:58
Bora Komorowskiego13:59
Kołobrzeska14:01
Zaspa14:03
Startowa14:04
Jana Pawła II14:05
Żwirki i Wigury
 
14:06
0 min.
 
Bajana14:071 min.
 
Legionów14:093 min.
 
Plac Komorowskiego14:115 min.
 
Mickiewicza14:137 min.
 
Reja14:148 min.
 
Wyspiańskiego14:1610 min.
 
Opera Bałtycka14:1913 min.
 
Traugutta14:2014 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:2115 min.
 
Chodowieckiego14:2216 min.
 
Brama Oliwska14:2317 min.
 
Dworzec Główny14:2519 min.
 
Brama Wyżynna14:2822 min.
 
Śródmieście SKM14:3024 min.
 
Pohulanka14:3226 min.
 
Odrzańska14:3327 min.
 
Chałubińskiego14:3529 min.
 
Sikorskiego14:3731 min.
 
Cieszyńskiego14:3933 min.
 
Cebertowicza14:4034 min.
 
Wilanowska14:4236 min.
 
Przemyska14:4438 min.
 
Płocka14:4539 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:4741 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy