Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa12:15
Opacka12:17
Subisława12:19
Pomorska - Osiedle12:20
Pomorska12:22
Piastowska12:23
Czerwony Dwór12:25
Bora Komorowskiego12:26
Kołobrzeska12:28
Zaspa12:30
Startowa12:31
Jana Pawła II12:32
Żwirki i Wigury
 
12:33
0 min.
 
Bajana12:341 min.
 
Legionów12:363 min.
 
Plac Komorowskiego12:385 min.
 
Mickiewicza12:407 min.
 
Reja12:418 min.
 
Wyspiańskiego12:4310 min.
 
Opera Bałtycka12:4613 min.
 
Traugutta12:4714 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:4815 min.
 
Chodowieckiego12:4916 min.
 
Brama Oliwska12:5017 min.
 
Dworzec Główny12:5219 min.
 
Brama Wyżynna12:5522 min.
 
Śródmieście SKM12:5724 min.
 
Pohulanka12:5926 min.
 
Odrzańska13:0027 min.
 
Chałubińskiego13:0229 min.
 
Sikorskiego13:0431 min.
 
Cieszyńskiego13:0633 min.
 
Cebertowicza13:0734 min.
 
Wilanowska13:0936 min.
 
Przemyska13:1138 min.
 
Płocka13:1239 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:1441 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy