Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa10:55
Opacka10:57
Subisława10:59
Pomorska - Osiedle11:00
Pomorska11:02
Piastowska11:03
Czerwony Dwór11:05
Bora Komorowskiego11:06
Kołobrzeska11:08
Zaspa11:10
Startowa11:11
Jana Pawła II11:12
Żwirki i Wigury
 
11:13
0 min.
 
Bajana11:141 min.
 
Legionów11:163 min.
 
Plac Komorowskiego11:185 min.
 
Mickiewicza11:207 min.
 
Reja11:218 min.
 
Wyspiańskiego11:2310 min.
 
Opera Bałtycka11:2613 min.
 
Traugutta11:2714 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:2815 min.
 
Chodowieckiego11:2916 min.
 
Brama Oliwska11:3017 min.
 
Dworzec Główny11:3219 min.
 
Brama Wyżynna11:3522 min.
 
Śródmieście SKM11:3724 min.
 
Pohulanka11:3926 min.
 
Odrzańska11:4027 min.
 
Chałubińskiego11:4229 min.
 
Sikorskiego11:4431 min.
 
Cieszyńskiego11:4633 min.
 
Cebertowicza11:4734 min.
 
Wilanowska11:4936 min.
 
Przemyska11:5138 min.
 
Płocka11:5239 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:5441 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy