Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa21:47
Opacka21:49
Subisława21:51
Pomorska - Osiedle21:52
Pomorska21:54
Piastowska21:55
Czerwony Dwór21:57
Bora Komorowskiego21:58
Kołobrzeska22:00
Zaspa22:02
Startowa22:03
Jana Pawła II22:04
Żwirki i Wigury
 
22:05
0 min.
 
Bajana22:061 min.
 
Legionów22:083 min.
 
Plac Komorowskiego22:105 min.
 
Mickiewicza22:127 min.
 
Reja22:138 min.
 
Wyspiańskiego22:1510 min.
 
Opera Bałtycka22:1813 min.
 
Traugutta22:1914 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:2015 min.
 
Chodowieckiego22:2116 min.
 
Brama Oliwska22:2217 min.
 
Dworzec Główny22:2419 min.
 
Brama Wyżynna22:2722 min.
 
Śródmieście SKM22:2924 min.
 
Pohulanka22:3126 min.
 
Odrzańska22:3227 min.
 
Chałubińskiego22:3429 min.
 
Sikorskiego22:3631 min.
 
Cieszyńskiego22:3833 min.
 
Cebertowicza22:3934 min.
 
Wilanowska22:4136 min.
 
Przemyska22:4338 min.
 
Płocka22:4439 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:4641 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy