Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa20:17
Opacka20:19
Subisława20:21
Pomorska - Osiedle20:22
Pomorska20:24
Piastowska20:25
Czerwony Dwór20:27
Bora Komorowskiego20:28
Kołobrzeska20:30
Zaspa20:32
Startowa20:33
Jana Pawła II20:34
Żwirki i Wigury
 
20:35
0 min.
 
Bajana20:361 min.
 
Legionów20:383 min.
 
Plac Komorowskiego20:405 min.
 
Mickiewicza20:427 min.
 
Reja20:438 min.
 
Wyspiańskiego20:4510 min.
 
Opera Bałtycka20:4813 min.
 
Traugutta20:4914 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:5015 min.
 
Chodowieckiego20:5116 min.
 
Brama Oliwska20:5217 min.
 
Dworzec Główny20:5419 min.
 
Brama Wyżynna20:5722 min.
 
Śródmieście SKM20:5924 min.
 
Pohulanka21:0126 min.
 
Odrzańska21:0227 min.
 
Chałubińskiego21:0429 min.
 
Sikorskiego21:0631 min.
 
Cieszyńskiego21:0833 min.
 
Cebertowicza21:0934 min.
 
Wilanowska21:1136 min.
 
Przemyska21:1338 min.
 
Płocka21:1439 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:1641 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy