Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa18:56
Opacka18:58
Subisława19:00
Pomorska - Osiedle19:01
Pomorska19:03
Piastowska19:04
Czerwony Dwór19:06
Bora Komorowskiego19:07
Kołobrzeska19:09
Zaspa19:11
Startowa19:12
Jana Pawła II19:13
Żwirki i Wigury
 
19:14
0 min.
 
Bajana19:151 min.
 
Legionów19:173 min.
 
Plac Komorowskiego19:195 min.
 
Mickiewicza19:217 min.
 
Reja19:228 min.
 
Wyspiańskiego19:2410 min.
 
Opera Bałtycka19:2713 min.
 
Traugutta19:2814 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:2915 min.
 
Chodowieckiego19:3016 min.
 
Brama Oliwska19:3117 min.
 
Dworzec Główny19:3319 min.
 
Brama Wyżynna19:3622 min.
 
Śródmieście SKM19:3824 min.
 
Pohulanka19:4026 min.
 
Odrzańska19:4127 min.
 
Chałubińskiego19:4329 min.
 
Sikorskiego19:4531 min.
 
Cieszyńskiego19:4733 min.
 
Cebertowicza19:4834 min.
 
Wilanowska19:5036 min.
 
Przemyska19:5238 min.
 
Płocka19:5339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:5541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy