Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa17:36
Opacka17:38
Subisława17:40
Pomorska - Osiedle17:41
Pomorska17:43
Piastowska17:44
Czerwony Dwór17:46
Bora Komorowskiego17:47
Kołobrzeska17:49
Zaspa17:51
Startowa17:52
Jana Pawła II17:53
Żwirki i Wigury
 
17:54
0 min.
 
Bajana17:551 min.
 
Legionów17:573 min.
 
Plac Komorowskiego17:595 min.
 
Mickiewicza18:017 min.
 
Reja18:028 min.
 
Wyspiańskiego18:0410 min.
 
Opera Bałtycka18:0713 min.
 
Traugutta18:0814 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:0915 min.
 
Chodowieckiego18:1016 min.
 
Brama Oliwska18:1117 min.
 
Dworzec Główny18:1319 min.
 
Brama Wyżynna18:1622 min.
 
Śródmieście SKM18:1824 min.
 
Pohulanka18:2026 min.
 
Odrzańska18:2127 min.
 
Chałubińskiego18:2329 min.
 
Sikorskiego18:2531 min.
 
Cieszyńskiego18:2733 min.
 
Cebertowicza18:2834 min.
 
Wilanowska18:3036 min.
 
Przemyska18:3238 min.
 
Płocka18:3339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:3541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy