Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa15:36
Opacka15:38
Subisława15:40
Pomorska - Osiedle15:41
Pomorska15:43
Piastowska15:44
Czerwony Dwór15:46
Bora Komorowskiego15:47
Kołobrzeska15:49
Zaspa15:51
Startowa15:52
Jana Pawła II15:53
Żwirki i Wigury
 
15:54
0 min.
 
Bajana15:551 min.
 
Legionów15:573 min.
 
Plac Komorowskiego15:595 min.
 
Mickiewicza16:017 min.
 
Reja16:028 min.
 
Wyspiańskiego16:0410 min.
 
Opera Bałtycka16:0713 min.
 
Traugutta16:0814 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:0915 min.
 
Chodowieckiego16:1016 min.
 
Brama Oliwska16:1117 min.
 
Dworzec Główny16:1319 min.
 
Brama Wyżynna16:1622 min.
 
Śródmieście SKM16:1824 min.
 
Pohulanka16:2026 min.
 
Odrzańska16:2127 min.
 
Chałubińskiego16:2329 min.
 
Sikorskiego16:2531 min.
 
Cieszyńskiego16:2733 min.
 
Cebertowicza16:2834 min.
 
Wilanowska16:3036 min.
 
Przemyska16:3238 min.
 
Płocka16:3339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:3541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy