Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa12:16
Opacka12:18
Subisława12:20
Pomorska - Osiedle12:21
Pomorska12:23
Piastowska12:24
Czerwony Dwór12:26
Bora Komorowskiego12:27
Kołobrzeska12:29
Zaspa12:31
Startowa12:32
Jana Pawła II12:33
Żwirki i Wigury
 
12:34
0 min.
 
Bajana12:351 min.
 
Legionów12:373 min.
 
Plac Komorowskiego12:395 min.
 
Mickiewicza12:417 min.
 
Reja12:428 min.
 
Wyspiańskiego12:4410 min.
 
Opera Bałtycka12:4713 min.
 
Traugutta12:4814 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:4915 min.
 
Chodowieckiego12:5016 min.
 
Brama Oliwska12:5117 min.
 
Dworzec Główny12:5319 min.
 
Brama Wyżynna12:5622 min.
 
Śródmieście SKM12:5824 min.
 
Pohulanka13:0026 min.
 
Odrzańska13:0127 min.
 
Chałubińskiego13:0329 min.
 
Sikorskiego13:0531 min.
 
Cieszyńskiego13:0733 min.
 
Cebertowicza13:0834 min.
 
Wilanowska13:1036 min.
 
Przemyska13:1238 min.
 
Płocka13:1339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:1541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy