Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa11:56
Opacka11:58
Subisława12:00
Pomorska - Osiedle12:01
Pomorska12:03
Piastowska12:04
Czerwony Dwór12:06
Bora Komorowskiego12:07
Kołobrzeska12:09
Zaspa12:11
Startowa12:12
Jana Pawła II12:13
Żwirki i Wigury
 
12:14
0 min.
 
Bajana12:151 min.
 
Legionów12:173 min.
 
Plac Komorowskiego12:195 min.
 
Mickiewicza12:217 min.
 
Reja12:228 min.
 
Wyspiańskiego12:2410 min.
 
Opera Bałtycka12:2713 min.
 
Traugutta12:2814 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:2915 min.
 
Chodowieckiego12:3016 min.
 
Brama Oliwska12:3117 min.
 
Dworzec Główny12:3319 min.
 
Brama Wyżynna12:3622 min.
 
Śródmieście SKM12:3824 min.
 
Pohulanka12:4026 min.
 
Odrzańska12:4127 min.
 
Chałubińskiego12:4329 min.
 
Sikorskiego12:4531 min.
 
Cieszyńskiego12:4733 min.
 
Cebertowicza12:4834 min.
 
Wilanowska12:5036 min.
 
Przemyska12:5238 min.
 
Płocka12:5339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:5541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy