Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa09:17
Opacka09:19
Subisława09:21
Pomorska - Osiedle09:22
Pomorska09:24
Piastowska09:25
Czerwony Dwór09:27
Bora Komorowskiego09:28
Kołobrzeska09:30
Zaspa09:32
Startowa09:33
Jana Pawła II09:34
Żwirki i Wigury
 
09:35
0 min.
 
Bajana09:361 min.
 
Legionów09:383 min.
 
Plac Komorowskiego09:405 min.
 
Mickiewicza09:427 min.
 
Reja09:438 min.
 
Wyspiańskiego09:4510 min.
 
Opera Bałtycka09:4813 min.
 
Traugutta09:4914 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:5015 min.
 
Chodowieckiego09:5116 min.
 
Brama Oliwska09:5217 min.
 
Dworzec Główny09:5419 min.
 
Brama Wyżynna09:5722 min.
 
Śródmieście SKM09:5924 min.
 
Pohulanka10:0126 min.
 
Odrzańska10:0227 min.
 
Chałubińskiego10:0429 min.
 
Sikorskiego10:0631 min.
 
Cieszyńskiego10:0833 min.
 
Cebertowicza10:0934 min.
 
Wilanowska10:1136 min.
 
Przemyska10:1338 min.
 
Płocka10:1439 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:1641 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy