Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa07:17
Opacka07:19
Subisława07:21
Pomorska - Osiedle07:22
Pomorska07:24
Piastowska07:25
Czerwony Dwór07:27
Bora Komorowskiego07:28
Kołobrzeska07:30
Zaspa07:32
Startowa07:33
Jana Pawła II07:34
Żwirki i Wigury
 
07:35
0 min.
 
Bajana07:361 min.
 
Legionów07:383 min.
 
Plac Komorowskiego07:405 min.
 
Mickiewicza07:427 min.
 
Reja07:438 min.
 
Wyspiańskiego07:4510 min.
 
Opera Bałtycka07:4813 min.
 
Traugutta07:4914 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:5015 min.
 
Chodowieckiego07:5116 min.
 
Brama Oliwska07:5217 min.
 
Dworzec Główny07:5419 min.
 
Brama Wyżynna07:5722 min.
 
Śródmieście SKM07:5924 min.
 
Pohulanka08:0126 min.
 
Odrzańska08:0227 min.
 
Chałubińskiego08:0429 min.
 
Sikorskiego08:0631 min.
 
Cieszyńskiego08:0833 min.
 
Cebertowicza08:0934 min.
 
Wilanowska08:1136 min.
 
Przemyska08:1338 min.
 
Płocka08:1439 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:1641 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy