Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa21:17
Opacka21:19
Subisława21:21
Pomorska - Osiedle21:22
Pomorska21:24
Piastowska21:25
Czerwony Dwór21:27
Bora Komorowskiego21:28
Kołobrzeska21:30
Zaspa21:32
Startowa21:33
Jana Pawła II21:34
Żwirki i Wigury
 
21:35
0 min.
 
Bajana21:361 min.
 
Legionów21:383 min.
 
Plac Komorowskiego21:405 min.
 
Mickiewicza21:427 min.
 
Reja21:438 min.
 
Wyspiańskiego21:4510 min.
 
Opera Bałtycka21:4813 min.
 
Traugutta21:4914 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:5015 min.
 
Chodowieckiego21:5116 min.
 
Brama Oliwska21:5217 min.
 
Dworzec Główny21:5419 min.
 
Brama Wyżynna21:5722 min.
 
Śródmieście SKM21:5924 min.
 
Pohulanka22:0126 min.
 
Odrzańska22:0227 min.
 
Chałubińskiego22:0429 min.
 
Sikorskiego22:0631 min.
 
Cieszyńskiego22:0833 min.
 
Cebertowicza22:0934 min.
 
Wilanowska22:1136 min.
 
Przemyska22:1338 min.
 
Płocka22:1439 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:1641 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy