Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa20:47
Opacka20:49
Subisława20:51
Pomorska - Osiedle20:52
Pomorska20:54
Piastowska20:55
Czerwony Dwór20:57
Bora Komorowskiego20:58
Kołobrzeska21:00
Zaspa21:02
Startowa21:03
Jana Pawła II21:04
Żwirki i Wigury
 
21:05
0 min.
 
Bajana21:061 min.
 
Legionów21:083 min.
 
Plac Komorowskiego21:105 min.
 
Mickiewicza21:127 min.
 
Reja21:138 min.
 
Wyspiańskiego21:1510 min.
 
Opera Bałtycka21:1813 min.
 
Traugutta21:1914 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:2015 min.
 
Chodowieckiego21:2116 min.
 
Brama Oliwska21:2217 min.
 
Dworzec Główny21:2419 min.
 
Brama Wyżynna21:2722 min.
 
Śródmieście SKM21:2924 min.
 
Pohulanka21:3126 min.
 
Odrzańska21:3227 min.
 
Chałubińskiego21:3429 min.
 
Sikorskiego21:3631 min.
 
Cieszyńskiego21:3833 min.
 
Cebertowicza21:3934 min.
 
Wilanowska21:4136 min.
 
Przemyska21:4338 min.
 
Płocka21:4439 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:4641 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy