Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa17:16
Opacka17:18
Subisława17:20
Pomorska - Osiedle17:21
Pomorska17:23
Piastowska17:24
Czerwony Dwór17:26
Bora Komorowskiego17:27
Kołobrzeska17:29
Zaspa17:31
Startowa17:32
Jana Pawła II17:33
Żwirki i Wigury
 
17:34
0 min.
 
Bajana17:351 min.
 
Legionów17:373 min.
 
Plac Komorowskiego17:395 min.
 
Mickiewicza17:417 min.
 
Reja17:428 min.
 
Wyspiańskiego17:4410 min.
 
Opera Bałtycka17:4713 min.
 
Traugutta17:4814 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:4915 min.
 
Chodowieckiego17:5016 min.
 
Brama Oliwska17:5117 min.
 
Dworzec Główny17:5319 min.
 
Brama Wyżynna17:5622 min.
 
Śródmieście SKM17:5824 min.
 
Pohulanka18:0026 min.
 
Odrzańska18:0127 min.
 
Chałubińskiego18:0329 min.
 
Sikorskiego18:0531 min.
 
Cieszyńskiego18:0733 min.
 
Cebertowicza18:0834 min.
 
Wilanowska18:1036 min.
 
Przemyska18:1238 min.
 
Płocka18:1339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:1541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy