Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa16:16
Opacka16:18
Subisława16:20
Pomorska - Osiedle16:21
Pomorska16:23
Piastowska16:24
Czerwony Dwór16:26
Bora Komorowskiego16:27
Kołobrzeska16:29
Zaspa16:31
Startowa16:32
Jana Pawła II16:33
Żwirki i Wigury
 
16:34
0 min.
 
Bajana16:351 min.
 
Legionów16:373 min.
 
Plac Komorowskiego16:395 min.
 
Mickiewicza16:417 min.
 
Reja16:428 min.
 
Wyspiańskiego16:4410 min.
 
Opera Bałtycka16:4713 min.
 
Traugutta16:4814 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:4915 min.
 
Chodowieckiego16:5016 min.
 
Brama Oliwska16:5117 min.
 
Dworzec Główny16:5319 min.
 
Brama Wyżynna16:5622 min.
 
Śródmieście SKM16:5824 min.
 
Pohulanka17:0026 min.
 
Odrzańska17:0127 min.
 
Chałubińskiego17:0329 min.
 
Sikorskiego17:0531 min.
 
Cieszyńskiego17:0733 min.
 
Cebertowicza17:0834 min.
 
Wilanowska17:1036 min.
 
Przemyska17:1238 min.
 
Płocka17:1339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:1541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy