Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa15:56
Opacka15:58
Subisława16:00
Pomorska - Osiedle16:01
Pomorska16:03
Piastowska16:04
Czerwony Dwór16:06
Bora Komorowskiego16:07
Kołobrzeska16:09
Zaspa16:11
Startowa16:12
Jana Pawła II16:13
Żwirki i Wigury
 
16:14
0 min.
 
Bajana16:151 min.
 
Legionów16:173 min.
 
Plac Komorowskiego16:195 min.
 
Mickiewicza16:217 min.
 
Reja16:228 min.
 
Wyspiańskiego16:2410 min.
 
Opera Bałtycka16:2713 min.
 
Traugutta16:2814 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:2915 min.
 
Chodowieckiego16:3016 min.
 
Brama Oliwska16:3117 min.
 
Dworzec Główny16:3319 min.
 
Brama Wyżynna16:3622 min.
 
Śródmieście SKM16:3824 min.
 
Pohulanka16:4026 min.
 
Odrzańska16:4127 min.
 
Chałubińskiego16:4329 min.
 
Sikorskiego16:4531 min.
 
Cieszyńskiego16:4733 min.
 
Cebertowicza16:4834 min.
 
Wilanowska16:5036 min.
 
Przemyska16:5238 min.
 
Płocka16:5339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:5541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy