Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa15:16
Opacka15:18
Subisława15:20
Pomorska - Osiedle15:21
Pomorska15:23
Piastowska15:24
Czerwony Dwór15:26
Bora Komorowskiego15:27
Kołobrzeska15:29
Zaspa15:31
Startowa15:32
Jana Pawła II15:33
Żwirki i Wigury
 
15:34
0 min.
 
Bajana15:351 min.
 
Legionów15:373 min.
 
Plac Komorowskiego15:395 min.
 
Mickiewicza15:417 min.
 
Reja15:428 min.
 
Wyspiańskiego15:4410 min.
 
Opera Bałtycka15:4713 min.
 
Traugutta15:4814 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:4915 min.
 
Chodowieckiego15:5016 min.
 
Brama Oliwska15:5117 min.
 
Dworzec Główny15:5319 min.
 
Brama Wyżynna15:5622 min.
 
Śródmieście SKM15:5824 min.
 
Pohulanka16:0026 min.
 
Odrzańska16:0127 min.
 
Chałubińskiego16:0329 min.
 
Sikorskiego16:0531 min.
 
Cieszyńskiego16:0733 min.
 
Cebertowicza16:0834 min.
 
Wilanowska16:1036 min.
 
Przemyska16:1238 min.
 
Płocka16:1339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:1541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy