Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa14:56
Opacka14:58
Subisława15:00
Pomorska - Osiedle15:01
Pomorska15:03
Piastowska15:04
Czerwony Dwór15:06
Bora Komorowskiego15:07
Kołobrzeska15:09
Zaspa15:11
Startowa15:12
Jana Pawła II15:13
Żwirki i Wigury
 
15:14
0 min.
 
Bajana15:151 min.
 
Legionów15:173 min.
 
Plac Komorowskiego15:195 min.
 
Mickiewicza15:217 min.
 
Reja15:228 min.
 
Wyspiańskiego15:2410 min.
 
Opera Bałtycka15:2713 min.
 
Traugutta15:2814 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:2915 min.
 
Chodowieckiego15:3016 min.
 
Brama Oliwska15:3117 min.
 
Dworzec Główny15:3319 min.
 
Brama Wyżynna15:3622 min.
 
Śródmieście SKM15:3824 min.
 
Pohulanka15:4026 min.
 
Odrzańska15:4127 min.
 
Chałubińskiego15:4329 min.
 
Sikorskiego15:4531 min.
 
Cieszyńskiego15:4733 min.
 
Cebertowicza15:4834 min.
 
Wilanowska15:5036 min.
 
Przemyska15:5238 min.
 
Płocka15:5339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:5541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy