Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa13:56
Opacka13:58
Subisława14:00
Pomorska - Osiedle14:01
Pomorska14:03
Piastowska14:04
Czerwony Dwór14:06
Bora Komorowskiego14:07
Kołobrzeska14:09
Zaspa14:11
Startowa14:12
Jana Pawła II14:13
Żwirki i Wigury
 
14:14
0 min.
 
Bajana14:151 min.
 
Legionów14:173 min.
 
Plac Komorowskiego14:195 min.
 
Mickiewicza14:217 min.
 
Reja14:228 min.
 
Wyspiańskiego14:2410 min.
 
Opera Bałtycka14:2713 min.
 
Traugutta14:2814 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:2915 min.
 
Chodowieckiego14:3016 min.
 
Brama Oliwska14:3117 min.
 
Dworzec Główny14:3319 min.
 
Brama Wyżynna14:3622 min.
 
Śródmieście SKM14:3824 min.
 
Pohulanka14:4026 min.
 
Odrzańska14:4127 min.
 
Chałubińskiego14:4329 min.
 
Sikorskiego14:4531 min.
 
Cieszyńskiego14:4733 min.
 
Cebertowicza14:4834 min.
 
Wilanowska14:5036 min.
 
Przemyska14:5238 min.
 
Płocka14:5339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:5541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy