Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa12:36
Opacka12:38
Subisława12:40
Pomorska - Osiedle12:41
Pomorska12:43
Piastowska12:44
Czerwony Dwór12:46
Bora Komorowskiego12:47
Kołobrzeska12:49
Zaspa12:51
Startowa12:52
Jana Pawła II12:53
Żwirki i Wigury
 
12:54
0 min.
 
Bajana12:551 min.
 
Legionów12:573 min.
 
Plac Komorowskiego12:595 min.
 
Mickiewicza13:017 min.
 
Reja13:028 min.
 
Wyspiańskiego13:0410 min.
 
Opera Bałtycka13:0713 min.
 
Traugutta13:0814 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:0915 min.
 
Chodowieckiego13:1016 min.
 
Brama Oliwska13:1117 min.
 
Dworzec Główny13:1319 min.
 
Brama Wyżynna13:1622 min.
 
Śródmieście SKM13:1824 min.
 
Pohulanka13:2026 min.
 
Odrzańska13:2127 min.
 
Chałubińskiego13:2329 min.
 
Sikorskiego13:2531 min.
 
Cieszyńskiego13:2733 min.
 
Cebertowicza13:2834 min.
 
Wilanowska13:3036 min.
 
Przemyska13:3238 min.
 
Płocka13:3339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:3541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy