Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa09:36
Opacka09:38
Subisława09:40
Pomorska - Osiedle09:41
Pomorska09:43
Piastowska09:44
Czerwony Dwór09:46
Bora Komorowskiego09:47
Kołobrzeska09:49
Zaspa09:51
Startowa09:52
Jana Pawła II09:53
Żwirki i Wigury
 
09:54
0 min.
 
Bajana09:551 min.
 
Legionów09:573 min.
 
Plac Komorowskiego09:595 min.
 
Mickiewicza10:017 min.
 
Reja10:028 min.
 
Wyspiańskiego10:0410 min.
 
Opera Bałtycka10:0713 min.
 
Traugutta10:0814 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:0915 min.
 
Chodowieckiego10:1016 min.
 
Brama Oliwska10:1117 min.
 
Dworzec Główny10:1319 min.
 
Brama Wyżynna10:1622 min.
 
Śródmieście SKM10:1824 min.
 
Pohulanka10:2026 min.
 
Odrzańska10:2127 min.
 
Chałubińskiego10:2329 min.
 
Sikorskiego10:2531 min.
 
Cieszyńskiego10:2733 min.
 
Cebertowicza10:2834 min.
 
Wilanowska10:3036 min.
 
Przemyska10:3238 min.
 
Płocka10:3339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:3541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy