Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa09:16
Opacka09:18
Subisława09:20
Pomorska - Osiedle09:21
Pomorska09:23
Piastowska09:24
Czerwony Dwór09:26
Bora Komorowskiego09:27
Kołobrzeska09:29
Zaspa09:31
Startowa09:32
Jana Pawła II09:33
Żwirki i Wigury
 
09:34
0 min.
 
Bajana09:351 min.
 
Legionów09:373 min.
 
Plac Komorowskiego09:395 min.
 
Mickiewicza09:417 min.
 
Reja09:428 min.
 
Wyspiańskiego09:4410 min.
 
Opera Bałtycka09:4713 min.
 
Traugutta09:4814 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:4915 min.
 
Chodowieckiego09:5016 min.
 
Brama Oliwska09:5117 min.
 
Dworzec Główny09:5319 min.
 
Brama Wyżynna09:5622 min.
 
Śródmieście SKM09:5824 min.
 
Pohulanka10:0026 min.
 
Odrzańska10:0127 min.
 
Chałubińskiego10:0329 min.
 
Sikorskiego10:0531 min.
 
Cieszyńskiego10:0733 min.
 
Cebertowicza10:0834 min.
 
Wilanowska10:1036 min.
 
Przemyska10:1238 min.
 
Płocka10:1339 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:1541 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy