Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa16:38
Opacka16:40
Subisława16:42
Pomorska - Osiedle16:43
Pomorska16:45
Piastowska16:46
Czerwony Dwór16:48
Bora Komorowskiego16:49
Kołobrzeska16:51
Zaspa16:53
Startowa16:54
Jana Pawła II
 
16:55
0 min.
 
Żwirki i Wigury16:561 min.
 
Bajana16:572 min.
 
Legionów16:594 min.
 
Plac Komorowskiego17:016 min.
 
Mickiewicza17:038 min.
 
Reja17:049 min.
 
Wyspiańskiego17:0611 min.
 
Opera Bałtycka17:0914 min.
 
Traugutta17:1015 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:1116 min.
 
Chodowieckiego17:1217 min.
 
Brama Oliwska17:1318 min.
 
Dworzec Główny17:1520 min.
 
Brama Wyżynna17:1823 min.
 
Śródmieście SKM17:2025 min.
 
Pohulanka17:2227 min.
 
Odrzańska17:2328 min.
 
Chałubińskiego17:2530 min.
 
Sikorskiego17:2732 min.
 
Cieszyńskiego17:2934 min.
 
Cebertowicza17:3035 min.
 
Wilanowska17:3237 min.
 
Przemyska17:3439 min.
 
Płocka17:3540 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:3742 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy