Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa19:36
Opacka19:38
Subisława19:40
Pomorska - Osiedle19:41
Pomorska19:43
Piastowska19:44
Czerwony Dwór19:46
Bora Komorowskiego19:47
Kołobrzeska19:49
Zaspa19:51
Startowa19:52
Jana Pawła II
 
19:53
0 min.
 
Żwirki i Wigury19:541 min.
 
Bajana19:552 min.
 
Legionów19:574 min.
 
Plac Komorowskiego19:596 min.
 
Mickiewicza20:018 min.
 
Reja20:029 min.
 
Wyspiańskiego20:0411 min.
 
Opera Bałtycka20:0714 min.
 
Traugutta20:0815 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:0916 min.
 
Chodowieckiego20:1017 min.
 
Brama Oliwska20:1118 min.
 
Dworzec Główny20:1320 min.
 
Brama Wyżynna20:1623 min.
 
Śródmieście SKM20:1825 min.
 
Pohulanka20:2027 min.
 
Odrzańska20:2128 min.
 
Chałubińskiego20:2330 min.
 
Sikorskiego20:2532 min.
 
Cieszyńskiego20:2734 min.
 
Cebertowicza20:2835 min.
 
Wilanowska20:3037 min.
 
Przemyska20:3239 min.
 
Płocka20:3340 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:3542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy