Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa10:47
Opacka10:49
Subisława10:51
Pomorska - Osiedle10:52
Pomorska10:54
Piastowska10:55
Czerwony Dwór10:57
Bora Komorowskiego10:58
Kołobrzeska11:00
Zaspa11:02
Startowa11:03
Jana Pawła II
 
11:04
0 min.
 
Żwirki i Wigury11:051 min.
 
Bajana11:062 min.
 
Legionów11:084 min.
 
Plac Komorowskiego11:106 min.
 
Mickiewicza11:128 min.
 
Reja11:139 min.
 
Wyspiańskiego11:1511 min.
 
Opera Bałtycka11:1814 min.
 
Traugutta11:1915 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:2016 min.
 
Chodowieckiego11:2117 min.
 
Brama Oliwska11:2218 min.
 
Dworzec Główny11:2420 min.
 
Brama Wyżynna11:2723 min.
 
Śródmieście SKM11:2925 min.
 
Pohulanka11:3127 min.
 
Odrzańska11:3228 min.
 
Chałubińskiego11:3430 min.
 
Sikorskiego11:3632 min.
 
Cieszyńskiego11:3834 min.
 
Cebertowicza11:3935 min.
 
Wilanowska11:4137 min.
 
Przemyska11:4339 min.
 
Płocka11:4440 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:4642 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy