Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa19:56
Opacka19:58
Subisława20:00
Pomorska - Osiedle20:01
Pomorska20:03
Piastowska20:04
Czerwony Dwór20:06
Bora Komorowskiego20:07
Kołobrzeska20:09
Zaspa20:11
Startowa20:12
Jana Pawła II
 
20:13
0 min.
 
Żwirki i Wigury20:141 min.
 
Bajana20:152 min.
 
Legionów20:174 min.
 
Plac Komorowskiego20:196 min.
 
Mickiewicza20:218 min.
 
Reja20:229 min.
 
Wyspiańskiego20:2411 min.
 
Opera Bałtycka20:2714 min.
 
Traugutta20:2815 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:2916 min.
 
Chodowieckiego20:3017 min.
 
Brama Oliwska20:3118 min.
 
Dworzec Główny20:3320 min.
 
Brama Wyżynna20:3623 min.
 
Śródmieście SKM20:3825 min.
 
Pohulanka20:4027 min.
 
Odrzańska20:4128 min.
 
Chałubińskiego20:4330 min.
 
Sikorskiego20:4532 min.
 
Cieszyńskiego20:4734 min.
 
Cebertowicza20:4835 min.
 
Wilanowska20:5037 min.
 
Przemyska20:5239 min.
 
Płocka20:5340 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:5542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy