Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa15:56
Opacka15:58
Subisława16:00
Pomorska - Osiedle16:01
Pomorska16:03
Piastowska16:04
Czerwony Dwór16:06
Bora Komorowskiego16:07
Kołobrzeska16:09
Zaspa16:11
Startowa16:12
Jana Pawła II
 
16:13
0 min.
 
Żwirki i Wigury16:141 min.
 
Bajana16:152 min.
 
Legionów16:174 min.
 
Plac Komorowskiego16:196 min.
 
Mickiewicza16:218 min.
 
Reja16:229 min.
 
Wyspiańskiego16:2411 min.
 
Opera Bałtycka16:2714 min.
 
Traugutta16:2815 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:2916 min.
 
Chodowieckiego16:3017 min.
 
Brama Oliwska16:3118 min.
 
Dworzec Główny16:3320 min.
 
Brama Wyżynna16:3623 min.
 
Śródmieście SKM16:3825 min.
 
Pohulanka16:4027 min.
 
Odrzańska16:4128 min.
 
Chałubińskiego16:4330 min.
 
Sikorskiego16:4532 min.
 
Cieszyńskiego16:4734 min.
 
Cebertowicza16:4835 min.
 
Wilanowska16:5037 min.
 
Przemyska16:5239 min.
 
Płocka16:5340 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:5542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy