Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:12
Płocka12:14
Przemyska12:16
Wilanowska12:17
Cebertowicza12:19
Cieszyńskiego12:20
Sikorskiego12:22
Chałubińskiego12:24
Odrzańska
 
12:26
0 min.
 
Pohulanka12:271 min.
 
Śródmieście SKM12:293 min.
 
Brama Wyżynna12:315 min.
 
Dworzec Główny12:337 min.
 
Brama Oliwska12:3610 min.
 
Chodowieckiego12:3711 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:3812 min.
 
Traugutta12:4014 min.
 
Opera Bałtycka12:4216 min.
 
Wyspiańskiego12:4519 min.
 
Reja12:4620 min.
 
Mickiewicza12:4822 min.
 
Plac Komorowskiego12:5024 min.
 
Legionów12:5226 min.
 
Bajana12:5428 min.
 
Żwirki i Wigury12:5529 min.
 
Jana Pawła II12:5630 min.
 
Startowa12:5731 min.
 
Zaspa12:5832 min.
 
Kołobrzeska12:5933 min.
 
Bora Komorowskiego13:0135 min.
 
Czerwony Dwór13:0337 min.
 
Piastowska13:0438 min.
 
Pomorska13:0640 min.
 
Gospody13:0741 min.
 
Pomorska - Osiedle13:0842 min.
 
Subisława13:1044 min.
 
Opacka13:1246 min.
 
Oliwa13:1448 min.
 
Oliwa13:1549 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy