Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:32
Płocka06:34
Przemyska06:36
Wilanowska06:37
Cebertowicza06:39
Cieszyńskiego06:40
Sikorskiego06:42
Chałubińskiego06:44
Odrzańska
 
06:46
0 min.
 
Pohulanka06:471 min.
 
Śródmieście SKM06:493 min.
 
Brama Wyżynna06:515 min.
 
Dworzec Główny06:537 min.
 
Brama Oliwska06:5610 min.
 
Chodowieckiego06:5711 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:5812 min.
 
Traugutta07:0014 min.
 
Opera Bałtycka07:0216 min.
 
Wyspiańskiego07:0519 min.
 
Reja07:0620 min.
 
Mickiewicza07:0822 min.
 
Plac Komorowskiego07:1024 min.
 
Legionów07:1226 min.
 
Bajana07:1428 min.
 
Żwirki i Wigury07:1529 min.
 
Jana Pawła II07:1630 min.
 
Startowa07:1731 min.
 
Zaspa07:1832 min.
 
Kołobrzeska07:1933 min.
 
Bora Komorowskiego07:2135 min.
 
Czerwony Dwór07:2337 min.
 
Piastowska07:2438 min.
 
Pomorska07:2640 min.
 
Gospody07:2741 min.
 
Pomorska - Osiedle07:2842 min.
 
Subisława07:3044 min.
 
Opacka07:3246 min.
 
Oliwa07:3448 min.
 
Oliwa07:3549 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy