Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:16
Płocka08:18
Przemyska08:20
Wilanowska08:21
Cebertowicza08:23
Cieszyńskiego08:24
Sikorskiego08:26
Chałubińskiego08:28
Odrzańska
 
08:30
0 min.
 
Pohulanka08:311 min.
 
Śródmieście SKM08:333 min.
 
Brama Wyżynna08:355 min.
 
Dworzec Główny08:377 min.
 
Brama Oliwska08:4010 min.
 
Chodowieckiego08:4111 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:4212 min.
 
Traugutta08:4414 min.
 
Opera Bałtycka08:4616 min.
 
Wyspiańskiego08:4919 min.
 
Reja08:5020 min.
 
Mickiewicza08:5222 min.
 
Plac Komorowskiego08:5424 min.
 
Legionów08:5626 min.
 
Bajana08:5828 min.
 
Żwirki i Wigury08:5929 min.
 
Jana Pawła II09:0030 min.
 
Startowa09:0131 min.
 
Zaspa09:0232 min.
 
Kołobrzeska09:0333 min.
 
Bora Komorowskiego09:0535 min.
 
Czerwony Dwór09:0737 min.
 
Piastowska09:0838 min.
 
Pomorska09:1040 min.
 
Gospody09:1141 min.
 
Pomorska - Osiedle09:1242 min.
 
Subisława09:1444 min.
 
Opacka09:1646 min.
 
Oliwa09:1848 min.
 
Oliwa09:1949 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy