Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:16
Płocka06:18
Przemyska06:20
Wilanowska06:21
Cebertowicza06:23
Cieszyńskiego06:24
Sikorskiego06:26
Chałubińskiego06:28
Odrzańska
 
06:30
0 min.
 
Pohulanka06:311 min.
 
Śródmieście SKM06:333 min.
 
Brama Wyżynna06:355 min.
 
Dworzec Główny06:377 min.
 
Brama Oliwska06:4010 min.
 
Chodowieckiego06:4111 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:4212 min.
 
Traugutta06:4414 min.
 
Opera Bałtycka06:4616 min.
 
Wyspiańskiego06:4919 min.
 
Reja06:5020 min.
 
Mickiewicza06:5222 min.
 
Plac Komorowskiego06:5424 min.
 
Legionów06:5626 min.
 
Bajana06:5828 min.
 
Żwirki i Wigury06:5929 min.
 
Jana Pawła II07:0030 min.
 
Startowa07:0131 min.
 
Zaspa07:0232 min.
 
Kołobrzeska07:0333 min.
 
Bora Komorowskiego07:0535 min.
 
Czerwony Dwór07:0737 min.
 
Piastowska07:0838 min.
 
Pomorska07:1040 min.
 
Gospody07:1141 min.
 
Pomorska - Osiedle07:1242 min.
 
Subisława07:1444 min.
 
Opacka07:1646 min.
 
Oliwa07:1848 min.
 
Oliwa07:1949 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy