Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:13
Płocka10:15
Przemyska10:17
Wilanowska10:18
Cebertowicza10:20
Cieszyńskiego10:21
Sikorskiego10:23
Chałubińskiego10:25
Odrzańska
 
10:27
0 min.
 
Pohulanka10:281 min.
 
Śródmieście SKM10:303 min.
 
Brama Wyżynna10:325 min.
 
Dworzec Główny10:347 min.
 
Brama Oliwska10:3710 min.
 
Chodowieckiego10:3811 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:3912 min.
 
Traugutta10:4114 min.
 
Opera Bałtycka10:4316 min.
 
Wyspiańskiego10:4619 min.
 
Reja10:4720 min.
 
Mickiewicza10:4922 min.
 
Plac Komorowskiego10:5124 min.
 
Legionów10:5326 min.
 
Bajana10:5528 min.
 
Żwirki i Wigury10:5629 min.
 
Jana Pawła II10:5730 min.
 
Startowa10:5831 min.
 
Zaspa10:5932 min.
 
Kołobrzeska11:0033 min.
 
Bora Komorowskiego11:0235 min.
 
Czerwony Dwór11:0437 min.
 
Piastowska11:0538 min.
 
Pomorska11:0740 min.
 
Gospody11:0841 min.
 
Pomorska - Osiedle11:0942 min.
 
Subisława11:1144 min.
 
Opacka11:1346 min.
 
Oliwa11:1548 min.
 
Oliwa11:1649 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy