Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:32
Płocka15:34
Przemyska15:36
Wilanowska15:37
Cebertowicza15:39
Cieszyńskiego15:40
Sikorskiego15:42
Chałubińskiego15:44
Odrzańska15:46
Pohulanka15:47
Śródmieście SKM15:49
Brama Wyżynna15:51
Dworzec Główny15:53
Brama Oliwska15:56
Chodowieckiego15:57
Uniwersytet Medyczny15:58
Traugutta16:00
Opera Bałtycka16:02
Wyspiańskiego16:05
Reja16:06
Mickiewicza16:08
Plac Komorowskiego16:10
Legionów16:12
Bajana
 
16:14
0 min.
 
Żwirki i Wigury16:151 min.
 
Jana Pawła II16:162 min.
 
Startowa16:173 min.
 
Zaspa16:184 min.
 
Kołobrzeska16:195 min.
 
Bora Komorowskiego16:217 min.
 
Czerwony Dwór16:239 min.
 
Piastowska16:2410 min.
 
Pomorska16:2612 min.
 
Gospody16:2713 min.
 
Pomorska - Osiedle16:2814 min.
 
Subisława16:3016 min.
 
Opacka16:3218 min.
 
Oliwa16:3420 min.
 
Oliwa16:3521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy