Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:12
Płocka14:14
Przemyska14:16
Wilanowska14:17
Cebertowicza14:19
Cieszyńskiego14:20
Sikorskiego14:22
Chałubińskiego14:24
Odrzańska14:26
Pohulanka14:27
Śródmieście SKM14:29
Brama Wyżynna14:31
Dworzec Główny14:33
Brama Oliwska14:36
Chodowieckiego14:37
Uniwersytet Medyczny14:38
Traugutta14:40
Opera Bałtycka14:42
Wyspiańskiego14:45
Reja14:46
Mickiewicza14:48
Plac Komorowskiego14:50
Legionów14:52
Bajana
 
14:54
0 min.
 
Żwirki i Wigury14:551 min.
 
Jana Pawła II14:562 min.
 
Startowa14:573 min.
 
Zaspa14:584 min.
 
Kołobrzeska14:595 min.
 
Bora Komorowskiego15:017 min.
 
Czerwony Dwór15:039 min.
 
Piastowska15:0410 min.
 
Pomorska15:0612 min.
 
Gospody15:0713 min.
 
Pomorska - Osiedle15:0814 min.
 
Subisława15:1016 min.
 
Opacka15:1218 min.
 
Oliwa15:1420 min.
 
Oliwa15:1521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy