Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:12
Płocka13:14
Przemyska13:16
Wilanowska13:17
Cebertowicza13:19
Cieszyńskiego13:20
Sikorskiego13:22
Chałubińskiego13:24
Odrzańska13:26
Pohulanka13:27
Śródmieście SKM13:29
Brama Wyżynna13:31
Dworzec Główny13:33
Brama Oliwska13:36
Chodowieckiego13:37
Uniwersytet Medyczny13:38
Traugutta13:40
Opera Bałtycka13:42
Wyspiańskiego13:45
Reja13:46
Mickiewicza13:48
Plac Komorowskiego13:50
Legionów13:52
Bajana
 
13:54
0 min.
 
Żwirki i Wigury13:551 min.
 
Jana Pawła II13:562 min.
 
Startowa13:573 min.
 
Zaspa13:584 min.
 
Kołobrzeska13:595 min.
 
Bora Komorowskiego14:017 min.
 
Czerwony Dwór14:039 min.
 
Piastowska14:0410 min.
 
Pomorska14:0612 min.
 
Gospody14:0713 min.
 
Pomorska - Osiedle14:0814 min.
 
Subisława14:1016 min.
 
Opacka14:1218 min.
 
Oliwa14:1420 min.
 
Oliwa14:1521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy