Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:52
Płocka12:54
Przemyska12:56
Wilanowska12:57
Cebertowicza12:59
Cieszyńskiego13:00
Sikorskiego13:02
Chałubińskiego13:04
Odrzańska13:06
Pohulanka13:07
Śródmieście SKM13:09
Brama Wyżynna13:11
Dworzec Główny13:13
Brama Oliwska13:16
Chodowieckiego13:17
Uniwersytet Medyczny13:18
Traugutta13:20
Opera Bałtycka13:22
Wyspiańskiego13:25
Reja13:26
Mickiewicza13:28
Plac Komorowskiego13:30
Legionów13:32
Bajana
 
13:34
0 min.
 
Żwirki i Wigury13:351 min.
 
Jana Pawła II13:362 min.
 
Startowa13:373 min.
 
Zaspa13:384 min.
 
Kołobrzeska13:395 min.
 
Bora Komorowskiego13:417 min.
 
Czerwony Dwór13:439 min.
 
Piastowska13:4410 min.
 
Pomorska13:4612 min.
 
Gospody13:4713 min.
 
Pomorska - Osiedle13:4814 min.
 
Subisława13:5016 min.
 
Opacka13:5218 min.
 
Oliwa13:5420 min.
 
Oliwa13:5521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy