Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:12
Płocka12:14
Przemyska12:16
Wilanowska12:17
Cebertowicza12:19
Cieszyńskiego12:20
Sikorskiego12:22
Chałubińskiego12:24
Odrzańska12:26
Pohulanka12:27
Śródmieście SKM12:29
Brama Wyżynna12:31
Dworzec Główny12:33
Brama Oliwska12:36
Chodowieckiego12:37
Uniwersytet Medyczny12:38
Traugutta12:40
Opera Bałtycka12:42
Wyspiańskiego12:45
Reja12:46
Mickiewicza12:48
Plac Komorowskiego12:50
Legionów12:52
Bajana
 
12:54
0 min.
 
Żwirki i Wigury12:551 min.
 
Jana Pawła II12:562 min.
 
Startowa12:573 min.
 
Zaspa12:584 min.
 
Kołobrzeska12:595 min.
 
Bora Komorowskiego13:017 min.
 
Czerwony Dwór13:039 min.
 
Piastowska13:0410 min.
 
Pomorska13:0612 min.
 
Gospody13:0713 min.
 
Pomorska - Osiedle13:0814 min.
 
Subisława13:1016 min.
 
Opacka13:1218 min.
 
Oliwa13:1420 min.
 
Oliwa13:1521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy