Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:12
Płocka10:14
Przemyska10:16
Wilanowska10:17
Cebertowicza10:19
Cieszyńskiego10:20
Sikorskiego10:22
Chałubińskiego10:24
Odrzańska10:26
Pohulanka10:27
Śródmieście SKM10:29
Brama Wyżynna10:31
Dworzec Główny10:33
Brama Oliwska10:36
Chodowieckiego10:37
Uniwersytet Medyczny10:38
Traugutta10:40
Opera Bałtycka10:42
Wyspiańskiego10:45
Reja10:46
Mickiewicza10:48
Plac Komorowskiego10:50
Legionów10:52
Bajana
 
10:54
0 min.
 
Żwirki i Wigury10:551 min.
 
Jana Pawła II10:562 min.
 
Startowa10:573 min.
 
Zaspa10:584 min.
 
Kołobrzeska10:595 min.
 
Bora Komorowskiego11:017 min.
 
Czerwony Dwór11:039 min.
 
Piastowska11:0410 min.
 
Pomorska11:0612 min.
 
Gospody11:0713 min.
 
Pomorska - Osiedle11:0814 min.
 
Subisława11:1016 min.
 
Opacka11:1218 min.
 
Oliwa11:1420 min.
 
Oliwa11:1521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy