Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:12
Płocka09:14
Przemyska09:16
Wilanowska09:17
Cebertowicza09:19
Cieszyńskiego09:20
Sikorskiego09:22
Chałubińskiego09:24
Odrzańska09:26
Pohulanka09:27
Śródmieście SKM09:29
Brama Wyżynna09:31
Dworzec Główny09:33
Brama Oliwska09:36
Chodowieckiego09:37
Uniwersytet Medyczny09:38
Traugutta09:40
Opera Bałtycka09:42
Wyspiańskiego09:45
Reja09:46
Mickiewicza09:48
Plac Komorowskiego09:50
Legionów09:52
Bajana
 
09:54
0 min.
 
Żwirki i Wigury09:551 min.
 
Jana Pawła II09:562 min.
 
Startowa09:573 min.
 
Zaspa09:584 min.
 
Kołobrzeska09:595 min.
 
Bora Komorowskiego10:017 min.
 
Czerwony Dwór10:039 min.
 
Piastowska10:0410 min.
 
Pomorska10:0612 min.
 
Gospody10:0713 min.
 
Pomorska - Osiedle10:0814 min.
 
Subisława10:1016 min.
 
Opacka10:1218 min.
 
Oliwa10:1420 min.
 
Oliwa10:1521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy