Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:32
Płocka06:34
Przemyska06:36
Wilanowska06:37
Cebertowicza06:39
Cieszyńskiego06:40
Sikorskiego06:42
Chałubińskiego06:44
Odrzańska06:46
Pohulanka06:47
Śródmieście SKM06:49
Brama Wyżynna06:51
Dworzec Główny06:53
Brama Oliwska06:56
Chodowieckiego06:57
Uniwersytet Medyczny06:58
Traugutta07:00
Opera Bałtycka07:02
Wyspiańskiego07:05
Reja07:06
Mickiewicza07:08
Plac Komorowskiego07:10
Legionów07:12
Bajana
 
07:14
0 min.
 
Żwirki i Wigury07:151 min.
 
Jana Pawła II07:162 min.
 
Startowa07:173 min.
 
Zaspa07:184 min.
 
Kołobrzeska07:195 min.
 
Bora Komorowskiego07:217 min.
 
Czerwony Dwór07:239 min.
 
Piastowska07:2410 min.
 
Pomorska07:2612 min.
 
Gospody07:2713 min.
 
Pomorska - Osiedle07:2814 min.
 
Subisława07:3016 min.
 
Opacka07:3218 min.
 
Oliwa07:3420 min.
 
Oliwa07:3521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy