Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:31
Płocka19:33
Przemyska19:35
Wilanowska19:36
Cebertowicza19:38
Cieszyńskiego19:39
Sikorskiego19:41
Chałubińskiego19:43
Odrzańska19:45
Pohulanka19:46
Śródmieście SKM19:48
Brama Wyżynna19:50
Dworzec Główny19:52
Brama Oliwska19:55
Chodowieckiego19:56
Uniwersytet Medyczny19:57
Traugutta19:59
Opera Bałtycka20:01
Wyspiańskiego20:04
Reja20:05
Mickiewicza20:07
Plac Komorowskiego20:09
Legionów20:11
Bajana
 
20:13
0 min.
 
Żwirki i Wigury20:141 min.
 
Jana Pawła II20:152 min.
 
Startowa20:163 min.
 
Zaspa20:174 min.
 
Kołobrzeska20:185 min.
 
Bora Komorowskiego20:207 min.
 
Czerwony Dwór20:229 min.
 
Piastowska20:2310 min.
 
Pomorska20:2512 min.
 
Gospody20:2613 min.
 
Pomorska - Osiedle20:2714 min.
 
Subisława20:2916 min.
 
Opacka20:3118 min.
 
Oliwa20:3320 min.
 
Oliwa20:3421 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy