Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:52
Płocka05:54
Przemyska05:56
Wilanowska05:57
Cebertowicza05:59
Cieszyńskiego06:00
Sikorskiego06:02
Chałubińskiego06:04
Odrzańska06:06
Pohulanka06:07
Śródmieście SKM06:09
Brama Wyżynna06:11
Dworzec Główny06:13
Brama Oliwska06:16
Chodowieckiego06:17
Uniwersytet Medyczny06:18
Traugutta06:20
Opera Bałtycka06:22
Wyspiańskiego06:25
Reja06:26
Mickiewicza06:28
Plac Komorowskiego06:30
Legionów06:32
Bajana
 
06:34
0 min.
 
Żwirki i Wigury06:351 min.
 
Jana Pawła II06:362 min.
 
Startowa06:373 min.
 
Zaspa06:384 min.
 
Kołobrzeska06:395 min.
 
Bora Komorowskiego06:417 min.
 
Czerwony Dwór06:439 min.
 
Piastowska06:4410 min.
 
Pomorska06:4612 min.
 
Gospody06:4713 min.
 
Pomorska - Osiedle06:4814 min.
 
Subisława06:5016 min.
 
Opacka06:5218 min.
 
Oliwa06:5420 min.
 
Oliwa06:5521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy