Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:31
Płocka17:33
Przemyska17:35
Wilanowska17:36
Cebertowicza17:38
Cieszyńskiego17:39
Sikorskiego17:41
Chałubińskiego17:43
Odrzańska17:45
Pohulanka17:46
Śródmieście SKM17:48
Brama Wyżynna17:50
Dworzec Główny17:52
Brama Oliwska17:55
Chodowieckiego17:56
Uniwersytet Medyczny17:57
Traugutta17:59
Opera Bałtycka18:01
Wyspiańskiego18:04
Reja18:05
Mickiewicza18:07
Plac Komorowskiego18:09
Legionów18:11
Bajana
 
18:13
0 min.
 
Żwirki i Wigury18:141 min.
 
Jana Pawła II18:152 min.
 
Startowa18:163 min.
 
Zaspa18:174 min.
 
Kołobrzeska18:185 min.
 
Bora Komorowskiego18:207 min.
 
Czerwony Dwór18:229 min.
 
Piastowska18:2310 min.
 
Pomorska18:2512 min.
 
Gospody18:2613 min.
 
Pomorska - Osiedle18:2714 min.
 
Subisława18:2916 min.
 
Opacka18:3118 min.
 
Oliwa18:3320 min.
 
Obrońców Westerplatte18:3623 min.
 
Derdowskiego18:3724 min.
 
Tetmajera18:3825 min.
 
Bażyńskiego18:3926 min.
 
Uniwersytet18:4128 min.
 
Strzyża PKM18:4330 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy