Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:11
Płocka17:13
Przemyska17:15
Wilanowska17:16
Cebertowicza17:18
Cieszyńskiego17:19
Sikorskiego17:21
Chałubińskiego17:23
Odrzańska17:25
Pohulanka17:26
Śródmieście SKM17:28
Brama Wyżynna17:30
Dworzec Główny17:32
Brama Oliwska17:35
Chodowieckiego17:36
Uniwersytet Medyczny17:37
Traugutta17:39
Opera Bałtycka17:41
Wyspiańskiego17:44
Reja17:45
Mickiewicza17:47
Plac Komorowskiego17:49
Legionów17:51
Bajana
 
17:53
0 min.
 
Żwirki i Wigury17:541 min.
 
Jana Pawła II17:552 min.
 
Startowa17:563 min.
 
Zaspa17:574 min.
 
Kołobrzeska17:585 min.
 
Bora Komorowskiego18:007 min.
 
Czerwony Dwór18:029 min.
 
Piastowska18:0310 min.
 
Pomorska18:0512 min.
 
Gospody18:0613 min.
 
Pomorska - Osiedle18:0714 min.
 
Subisława18:0916 min.
 
Opacka18:1118 min.
 
Oliwa18:1320 min.
 
Obrońców Westerplatte18:1623 min.
 
Derdowskiego18:1724 min.
 
Tetmajera18:1825 min.
 
Bażyńskiego18:1926 min.
 
Uniwersytet18:2128 min.
 
Strzyża PKM18:2330 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy